Aardevrouwen Gathering 2026

Lieve (Aarde)vrouw, je bent van harte uitgenodigd om op een prachtige krachtplek in de natuur samen te komen en te verbinden. Vrouwen zijn de voortrekkers van de nieuwe tijd, nog nooit zijn er zoveel vrouwen actief geweest in het ontwikkelen van zichzelf en hun verbinding met de aarde. Hoe kunnen we met elkaar zorgen voor een betere balans en voor de aarde? Hoe kunnen we dit verenigen met ons leven nu, in de dagelijkse dingen die we doen en hoe kunnen we elkaar hierbij steunen en inspireren? Hoe kunnen we thuiskomen bij onszelf en op de aarde?
In 2024 zijn we gestart met het organiseren van de Aardevrouwen Gathering met als doel elkaar te versterken in de dingen die we doen en in wie we zijn. Het thema toen was Thuiskomen in Zusterschap en dat gebeurde ook heel mooi, zie de foto’s op deze pagina. In 2025 gingen we naar De Magie in jouzelf. Voor 2026 is het thema Onvoorwaardelijk Zijn. Hoe kun je onvoorwaardelijk zijn in een turbulente en uitdagende maatschappij.
Programma
Hoe kunnen we samen bijdragen aan een betere aarde en toekomst van de wereld? Manon Tromp geeft al meer dan 20 jaar les in Natuurmagie en zal je meenemen in haar ervaringen. Wil je ook iets presenteren of bijdragen, laat het ons weten.
Voor meer informatie, kijk op Aardevrouwen GatheringAardevrouwen Gathering